Dziś jest: czwartek, 13-12-2018, Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Biuletyn Informacji Publicznej

Autobus szkolny

ŚWIERKLE – opiekun pani Danuta Negrycz - Berezowska:

Autobus MZK linii 10 (ogólnodostępna) i SZ10 (tylko dla dzieci szkolnych).

Dowóz (linia 10). Przystanki:

pętla na ulicy Mickiewicza (pod lasem) – 7.20

ul. Mickiewicza – 7.22

ul. Brynicka – 7.24

Odwóz:

I tura – poniedziałek – piątek: 13.40 (linia SZ10. Trasa: Borki – Świerkle)

II tura – poniedziałek – czwartek: 15.30 (linia SZ10. Trasa: Borki - Świerkle)

II tura – piątek: 14.59 (linia 10)

 

BORKI – opiekun pani Halina Kowalska:

Autobus MZK linii 21 (ogólnodostępna) i SZ10 (tylko dla dzieci szkolnych).

Dowóz (linia 21). Przystanki:

Ul. Norweska – stacja PKP – 7.24

ul. Pelargonii – 7.27

ul. Namysłowska - Duńska – 7.28

Odwóz:

I tura – poniedziałek – piątek: 13.40 (linia SZ10. Trasa: Borki – Świerkle)

II tura – poniedziałek – czwartek: 15.30 (linia SZ10. Trasa – Borki - Świerkle)

II tura – piątek: 14.45 (linia 21)

 

Lista uczniów dojeżdżających z Borek dla których zostały zakupione bilety miesięczne MZK – do odbioru w autobusie

         u Pani Haliny Kowalskiej

 

  1. Bogacz Maja
  2. Gonsior Julia
  3. Gonsior Justyna
  4. Grysczyk Natalia
  5. Jankowski Aleksander
  6. Klajda Mateusz
  7. Knietsch Stewen
  8. Kokot Hanna
  9. Kurdek Patryk
  10. Lubczyński Przemysław
  11. Sklorz Frank
  12. Puchacz Oliwia
  13. Pusz Bartłomiej
  14. Sklorz Paula
  15. Skorupski Marcel
  16. Skorupska Maximilian
  17. Skowronek Fabian
  18. Szmidt Igor
  19. Śmigiel Tymoteusz
  20. Wieczorek Aleksandra
  21. Wieczorek Maksymilian
  22. Więcek Wiktoria
  23. Zieleźny Aleksandra
  24. Kodura Natalia
  25. Nikisz Mateusz
  26. Wosch Julia
  27. Grysczyk Laura
  28. Żyła Bartosz

 

Lista uczniów dojeżdżających ze Świerkli dla których zostały zakupione bilety miesięczne MZK – do odbioru w autobusie

          u Pani Danuty Negrycz-Berezowskiej

 

  1. Andruszewski Michał
  2. Duraj Joanna
  3. Gallus Izabella
  4. Henkiel Natalie
  5. Jankowska Martyna
  6. Kandziora Daniela
  7. Krause Wiktoria
  8. Kupka Laura
  9. Macioszek Aneta
  10. Moczko Aleksandra
  11. Moczko Nadia
  12. Nowak Marcin
  13. Panicz Julia
  14. Pięknik Zuzanna
  15. Przepióra Wojciech
  16. Rojek Amelia
  17. Sowa Piotr
  18. Tkacz Martyna
  19. Tkacz Konrad
  20. Wang Wiktoria
  21. Wiench Łukasz
  22. Zdzuj Julian
  23. Zdzuj Weronika
  24. Pawlak Iwona
  25. Winiarska Joanna
  26. Jurek Natalia
  27. Banaś Oliwia
  28. Andruszewska Julia
  29. Wiench Oliwia