Dziś jest: wtorek, 19-11-2019, Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoła podstawowa

Klasa IA 

  • Wychowawca mgr Irena Bujnicka
  1. Anishchuk Tamila
  2. Bujak Alicja
  3. Dąbrowski Jakub
  4. Gajek Roksana
  5. Grzegorzyca Oliwia
  6. Grzywacz Tamara
  7. Holik Szymon
  8. Hume Wojciech
  9. Jabłoński Szymon
  10. Jurkowski Karol
  11. Kaszczyszyn Paweł
  12. Klick Laura
  13. Kujawa Zuzanna
  14. Kus Tobiasz
  15. Lawa Natalia
  16. Misia Stanisław
  17. Musiał Hanna
  18. Musiał Zuzanna
  19. Okoń Krzysztof
  20. Ożóg Maciej
  21. Skrzydeł Tymoteusz
  22. Soboń Krzysztof
  23. Stotko Marta
  24. Tomala Hanna 

 

Klasa I B

  • Wychowawca: mgr Maria Salwerowicz
  1. Bogacz Maja
  2. Czok Weronika
  3. Jakubik Lena
  4. Janus Damian
  5. Kawalec Błażej
  6. Kita Paskal
  7. Klajda Mateusz
  8. Kokot Hanna
  9. Korbecka Kinga
  10. Kucharska Julia
  11. Kurdek Patryk
  12. Moczko Nadia
  13. Pająk Kacper
  14. Panicz Julia
  15. Pawelus Jakub
  16. Puchacz Oliwia
  17. Skorupski Marcel
  18. Skorupski Maksymilian
  19. Słowiok Mateusz
  20. Stefaniszyn Błażej
  21. Szymańska Sara
  22. Śniatowska Amelia
  23. Wang Patrycja
  24. Ziomek Michalina

 

Klasa I C

  • Wychowawca:  mgr Katarzyna Drożdż
  1. Baron Agnieszka
  2. Bastek Maja
  3. Bucka Hanna
  4. Chabowski Damian
  5. Dwojak Adam
  6. Godzińska Bianka
  7. Godzińska Julia
  8. Iwach Przemysław
  9. Jaśkiewicz Anna
  10. Kastarynda Adam
  11. Kosiba Marcin
  12. Krzemienowski Borys
  13. Lewicka Hanna
  14. Lubański Martyna
  15. Łyzuń Hanna
  16. Misa Wiktoria
  17. Mołczak Amelia
  18. Porada Bartosz
  19. Rodala Martyna
  20. Stępień Julia
  21. Szambelan Maciej
  22. Walukiewicz  Karolina
  23. Wandzioch Maja
  24. Wieszołek Emil

 

Klasa II A

  • Wychowawca mgr Ewa Knapik
  1. Drozd Michał
  2. Galus Hanna
  3. Gruszka Tomasz
  4. Hucz Błażej
  5. Jakubik Amelia
  6. Kaim Małgorzata
  7. Kaim Piotr
  8. Kalinowski Szymon
  9. Kłysek Zuzanna
  10. Kotlińska Aleksandra
  11. Krąbel Krzysztof
  12. Kurant Hanna
  13. Majewski Szymon
  14. Mazur Milena
  15. Noworolski Kamil
  16. Pasieka Karol
  17. Witek Piotr
  18. Zima Aleksandra Karolina 

 

Klasa II b  

  • Wychowawca mgr Urszula Służewska
  1. Baron Dawid
  2. Bider Alan
  3. Brodziejewska Hanna
  4. Cieśla Rafał
  5. Czarnecki Alex
  6. Danieliszyn Igor
  7. Jankowska Martyna
  8. Jeziorek Anna
  9. Kalina Michał
  10. Kuliberda Karol
  11. Kupilas Paulina
  12. Makara Malwina
  13. Moczko Wioletta
  14. Mróz Kinga
  15. Ripel Maciej
  16. Salsburg Luisa
  17. Semenowicz Kacper
  18. Żak Mikołaj
  19. Żurkowski Paweł

 

Klasa II C

  • Wychowawca mgr Anita Stiller
  1. Frasek Anna
  2. Grysczyk Natalia
  3. Kastarynda Krzysztof
  4. Klick Maksymilian
  5. Kornafel Martyna
  6. Krukowski Piotr
  7. Mosz Wiktoria
  8. Ożóg Karol
  9. Pusz Bartłomiej
  10. Stotko Maksymilian
  11. Targosińska Kamila
  12. Sklorz Frank
  13. Śmigiel Tymoteusz
  14. Wang Wiktoria
  15. Wieczorek Maksymilian
  16. Zapotoczna Paulina
  17. Zdzuj Weronika
  18. Żmuda Krzysztof
  19. Żmuda Wojciech

 

Klasa III a

  • Wychowawca mgr Iwona Gasztych
  1. Adamarczuk Patryk
  2. Biszko Anna Jadwiga
  3. Bujak Szymon
  4. Feliks Anna Aneta
  5. Gonsior Justyna Agata
  6. Jabłoński Mateusz Marek
  7. Jankowski Aleksander
  8. Kochanek Tomasz
  9. Konieczko Paskal
  10. Mazurkiewicz Patrycja
  11. Moczko Christian
  12. Piechota Milena
  13. Skowronek Fabian
  14. Stępień Kinga
  15. Stotko Daniel
  16. Szmidt Igor Piotr
  17. Szymaniec Ewelina
  18. Wieszołek Eryk
  19. Wrzesiński Szymon
  20. Zawer Wojciech

 

KLASA III B

  • Wychowawca mgr Renata Borosz
  1. Barabasz Oliwia
  2. Chwastyk Sławomir
  3. Cmok Mateusz
  4. Dąbrowski Michał
  5. Kasieńczar Wiktoria
  6. Krause Wiktoria
  7. Krąbiel Julia
  8. Kupka Laura
  9. Lawa Julia
  10. Macioszek Agnieszka
  11. Macioszek Aneta
  12. Morczynek Maksymilian
  13. Musiał Sara
  14. Nowicka Maja
  15. Ruć Szymon
  16. Slobodian Alina
  17. Stec Kacper
  18. Szafrański Szymon
  19. Zabawa Anna

 

KLASA III C

  • Wychowawca  mgr Karolina Weber
  1. Marcel Ciochoń
  2. Martyna Franczyk
  3. Paweł Franczyk
  4. Paulina Jasińska
  5. Andrzej Jeziorek
  6. Zofia Kania
  7. Marcel Matejka
  8. Kamil Nowek
  9. Tomasz Plebanek
  10. Paulina Pudło
  11. Mateusz Skuratowicz
  12. Iga Szukalska
  13. Magdalena Tischbierek
  14. Ksawery Zdzuj

 

 Klasa IV A

  • Wychowawca: mgr Elżbieta Pstrąg
  1. Buks Oliwia
  2. Chabowska Klaudia
  3. Gryz Maksymylian
  4. Kamiński Iwo
  5. Krzemieniowska Milena
  6. Maronly Daniel
  7. Marynowicz Milena
  8. Misch Nikola
  9. Patrzek Tomasz
  10. Pisz Maja
  11. Rippel Paulina
  12. Rogowski Bartosz
  13. Salzburg Amelie
  14. Tomala Filip
  15. Wiench Łukasz
  16. Zdzuj Kacper

 

Klasa  IV B

  • Wychowawca  mgr Agata Drozd
  1. Adamiec Florian
  2. Block Emilia
  3. Borsuk Magdalena
  4. Broniszewski Jakub
  5. Bryś Sandra
  6. Czirnia Piotr
  7. Galus Adam
  8. Jonczyk Mateusz
  9. Kłysek Karolina
  10. Kubicz Miłosz
  11. Łoba Oliwia
  12. Pampuch Adrian
  13. Pogrzeba Daniel
  14. Puszek Zuzanna
  15. Styra Sabina

 

Klasa V A

  • Wychowawca mgr Edyta Zając
  1. Adamiec Wiktoria
  2. Bieńkowska  Joanna
  3. Chaba Maja
  4. Cieśla Dawid
  5. Gonsior Julia
  6. Hume Bartosz
  7. Kita Patryk
  8. Lubczyński Przemysław
  9. Michałowska Martyna
  10. Pięknik Zuzanna
  11. Piróg Marta
  12. Pudło Michał
  13. Reczyńska Paulina
  14. Sowa Piotr
  15. Szlęzak Zuzanna
  16. Śniegórski Radosław
  17. Tkacz Martyna
  18. Tkacz Konrad
  19. Trojak Karolina
  20. Walczak Piotr
  21. Zdzuj Julian

 

Klasa  V B

  • Wychowawca Maria Goczoł-Gontarek
  1. Andruszewski Michał
  2. Baron Judyta
  3. Fortuna Marcel
  4. Gaj Monika
  5. Hudek Oskar
  6. Kinder Natalia
  7. Komisarczuk Maja
  8. Kuś Dawid
  9. Langer Krzysztof
  10. Majewska Tara
  11. Makara Maja
  12. Niestrój Paulina
  13. Nitzpon Julia
  14. Nocuń Kajetan
  15. Stec Michał
  16. Szafrański Oliwer
  17.  Szmechta Daria
  18. Walasiak Alicja
  19. Wieczorek Mateusz
  20. Zielony Zuzanna

 

Klasa VI a

  • Wychowawca: mgr Aneta Pęcherz
  1. Oliwia Dziaduch
  2. Izabella Gallus
  3. Klaudia Greupner
  4. Filip Hornik
  5. Kamila Jambor
  6. Marek Janowski
  7. Daniela Kandziora
  8. Stewen Knietsch
  9. Wojciech Kotula
  10. Marta Kuc
  11. Oliwia Kucharczyk
  12. Karolina Majewska
  13. Julia Nowicka
  14. Amelia Rojek
  15. Wiktoria Rusek
  16. Julia Starosta
  17. Maciej Tołpa
  18. Piotr Tomala
  19. Dominik Wieczorek 

 

Klasa VI B

  • Wychowawca mgr Ewa Przeździęk
  1. Borkowski  Jakub
  2. Buchta Dawid
  3. Duraj Joanna
  4. Hyla Jessica
  5. Hyla Łukasz
  6. Jankowski Maksymilian
  7. Kikla Arkadiusz
  8. Komisarczuk Małgorzata
  9. Kornek Weronika
  10. Król Agnieszka
  11. Król Karolina
  12. Pasieka Zofia
  13. Patrzek Paulina
  14. Placykiewicz Mateusz
  15. Radosz Natalia
  16. Szymaniec Julia
  17. Świerc  Anna
  18. Wosnica Kamil