Dziś jest: niedziela, 20-10-2019, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Biuletyn Informacji Publicznej

Gimnazjum

 Klasa I A

  • Wychowawca: mgr Anna Nowarska
  1. Adamiec Denis
  2. Babik Milena
  3. Czubak Marek
  4. Idziorek Karolina
  5. Karpeta Jakub
  6. Kornek Jessica
  7. Krawczyk Oliwia
  8. Krukowska Karolina
  9. Michurska Julia
  10. Myk Emilia
  11. Nocuń Jakub
  12. Nowainski Wiktor
  13. Porada Szymon
  14. Robotycki Kamil
  15. Wołowiec Wojciech
  16. Wystub Mateusz

 

KLASA IB

  • Wychowawca – mgr Ewelina Majer
  1. Błacha Bartosz
  2. Buhl Aleksander
  3. Chaba Andrzej
  4. Henkiel Natalie
  5. Kodura Natalia
  6. Majecki Marcin
  7. Malinowski Szymon
  8. Morczynek Martyna
  9. Nowak Marcin
  10. Pogrzeba Natalia
  11. Przepióra Wojciech
  12. Rogowski Adrian
  13. Targosińska Barbara
  14. Więcek Wiktoria
  15. Zieleźny Aleksandra

 

Klasa II A

  • Wychowawca:  mgr Wojciech Kindlarski
  1. Andruszewska Sandra
  2. Anishchuk Evelina
  3. Czernia Patrycja
  4. Joniec Paulina
  5. Kokot Michał
  6. Kostyk Emilia
  7. Kwiatek Zuzanna
  8. Macioszek Ewelina
  9. Mijal Dariusz
  10. Plebanek Marcin
  11. Robotycki Łukasz
  12. Rogowski Kamil
  13. Skowronek Amanda
  14. Sowa Szymon
  15. Steckert Dominika
  16. Tieleczek Łukasz
  17. Tymoczko Łukasz
  18. Weber Mateusz
  19. Zalewski Władysław
  20. Żak Julia

 

Klasa II B

  • Wychowawca: mgr Joanna Żyła
  1. Boguszewska Martyna
  2. Czubak Wojciech
  3. Drozd Aleksandra
  4. Fautsch Michał
  5. Kinder Olivia
  6. Kokott Benedikt
  7. Kornek Sabina
  8. Langer Joanna
  9. Niedzwiedz Julia
  10. Nowek Kacper
  11. Przymuszała Mateusz
  12. Rzany Marcel
  13. Skuratowicz Arkadiusz
  14. Soboń Jakub
  15. Szmechta Dawid
  16. Szyluk Maciej
  17. Tobór Dominik
  18. Witek Daria
  19. Zychal Laura

 

KLASA III A

  • Wychowawca mgr Beata Szumska
  1. Boguszewska Sylwia
  2. Czernia Michał
  3. Garczarek Izabella
  4. Jankowska Wiktoria
  5. Kandziora Patryk
  6. Krotewicz Mikołaj
  7. Król Marcin
  8. Kusza Maciej
  9. Misch Patrycja
  10. Mros Julia
  11. Nitzpon Dominik
  12. Ogiegło Dariusz
  13. Skrzipczyk Marta
  14. Stasieńko Mateusz
  15. Walukiewicz Patrycja
  16. Węgielewski Piotr
  17. Włodarczyk Wojciech
  18. Wróbel Patrycja
  19. Wystub Michał
  20. Zieleźny Kamil

 

Klasa III B

  • Wychowawca mgr Agnieszka Wieczorek
  1. Bartłomiej Chyłka
  2. Michaela Czech
  3. Katarzyna Feliks
  4. Mateusz Hyla
  5. Damian Jambor
  6. Aleksander Kalina
  7. Jonatan Kałamarz
  8. Paulina Kochanek
  9. Kamila Kosarzecka
  10. Dominik Kucharczyk
  11. Wiktoria Kwiatkowska
  12. Mateusz Rozwód
  13. Jan Sikora
  14. Michał Stotko
  15. Mateusz Szczęsny
  16. Małgorzata Zappe
  17. Agnieszka Zowada