Dziś jest: piątek, 20-09-2019, Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Pierwszy dzwonek

Szanowni Państwo!

Jesteśmy zaszczyceni faktem, iż zdecydowali Państwo o wyborze Zespołu Szkół w Czarnowąsach na miejsce edukacji waszego dziecka.
Dołożymy wszelkich starań, aby dziecko Państwa czuło się w naszej szkole bezpiecznie i aby z radością każdego dnia spotykało się z nauczycielami, koleżankami i kolegami. A spotkania te niech staną się kuźnią talentów, które wspólnie będziemy rozwijać tak, by po latach mury naszej szkoły opuścił światły, wrażliwy i kulturalny człowiek.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Zespołu Szkół w Czarnowąsach

W nowym roku szkolnym stanowisko Zastępcy Dyrektora Zespołu Szkół w Czarnowąsach obejmuje Pani dr Aneta Czajka.
Do grona nauczycieli dołączyli Pan Tomasz Minkiewicz (wychowanie fizyczne) i Pani Karolina Weber, wychowawczyni kl. Ic (nowy oddział z sześciolatkami).
Po 35-ciu latach pracy pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę Pana Ryszarda Szcześnioka (elektryka).