Dziś jest: niedziela, 20-10-2019, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Góra grosza

Szanowni Państwo mieszkańcy Czarnowąs,

uczniowie Zespołu Szkół w Czarnowąsach włączyli się w ogólnopolską akcję "Góra grosza". Jej celem jest zbieranie drobnych monet na rzecz dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych. Nasze wolontariuszki Sandra Zowada i Kamila Młotek będą prosić Państwa o wrzucenie do specjalnie oznakowanej puszki datków, które przekażemy organizatorom akcji. Dziewczęta pojawią się w Czarnowąsach w sobotę 30 listopada. Będą mieć przypięte specjalne identyfikatory, tak by wszyscy ofiarodawcy mieli pewność , że pieniądze trafią na właściwe konto. W imieniu wszystkich potrzebujących dzieci prosimy Państwa o włączenie się w wolontariacką działalność szkoły. Liczymy na Waszą hojność.

Iwona Lekner Opiekun

Szkolnego Koła Wolontariatu                                                         Ewa Drop

"Promyki dobra"                                            Dyrektor Zespołu Szkół w Czarnowąsach