Dziś jest: wtorek, 22-10-2019, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysława

Podziękowania

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Młodzież Zespołu Szkół w Czarnowąsach składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w organizację zabawy andrzejkowej, z której dochód przeznaczony jest na rzecz uczniów naszej szkoły. Dziękujemy za przygotowanie ogłoszeń reklamowych, upieczenie ciast i dyżur w bufecie. Wyrazy uznania za wzorową organizację i czuwanie nad całością imprezy składamy nowej Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Anecie Kinder oraz Panu Markowi Kinder. Dzięki wszechstronnemu zaangażowaniu Państwa w przygotowania, zabawa była bardzo udana i przyniosła uczestnikom wiele radości.

Ewa Drop

Dyrektor Zespołu Szkół w Czarnowąsach