Dziś jest: poniedziałek, 19-08-2019, Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Matematyczne Wędrówki - edycja VIII

4 czerwca 2013 roku odbyła się już VIII edycja międzyszkolnego konkursu dla szkół podstawowych „Matematyczne Wędrówki”. Wzięła w nim udział rekordowa ilość bo aż 19 drużyn ze szkół podstawowych z powiatu opolskiego i strzeleckiego. Gościliśmy uczniów z następujących szkół:

PSP DOBRZEŃ WIELKI, PSP LIGOTA TURAWSKA, PSP NR 21 OPOLE, ZS DĄBROWA, PSP NAROK, PSP 2 STRZELCE OPOLSKIE, PSP NR 10 OPOLE, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY ZŁOTNIKI, PSP NR 7 OPOLE, PSP NR 29 OPOLE, PSP KOLONOWSKIE, PSP ROGÓW OPOLSKI, ZS CHRÓŚCICE, PSP NR 14 OPOLE, PSP TAK OPOLE, PSP NR 8 OPOLE, PSP ŁUBNIANY

Laureatami zostali:

I Dominika Paluch i MArcin Bawołka PSP z Odz. Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim nr 15 Opole
II Luiza Staś, Dworczyk Marek PSP w Ligocie Turawskiej
III Alicja Frycz i Michał Bednarz PSP nr 21 Opole

Serdecznie dziękujemy sponsorom nagród: Wydawnictwu GWO, Wydawnictwu Nowik, Zibi, Gminie Dobrzen Wielki oraz Stowarzyszeniu Nauczycieli Matematyki Oddział Opolski.

Zapraszam do zapoznania się z zadaniami z tej edycji - Joanna Świercz

PDFEdycja_8.pdf