Dziś jest: wtorek, 19-11-2019, Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Warsztaty dla szkoły podstawowej

Informacja o wyjazdowych warsztatach dla szkoły podstawowej

27 stycznia odbędą się wyjazdowe warsztaty dla szkoły podstawowej w ramach projektu ”Fascynujący świat…”

1. Klasy I-IVmiejsce: Teatr Lalki i Aktora

Klasy V-VI   miejsce: Filharmonia Opolska

2. Zbiórka w szkole o godz. 7.45

3. Odjazd o godz. 8.15 . Ważne jest, aby nikt się nie spóźnił, ponieważ autobusy muszą wyjechać bardzo punktualnie. Ilość osób ustalona na terenie szkoły do godz.7.55 jest ABSOLUTNIE OSTATECZNA. O godz.7.55 nastąpi opuszczenie szkoły i udanie się na miejsce postoju autobusów.

4. Warsztaty trwają od 9.00 do 14.00.Planowany powrót do Czarnowąs- ok.14.30. Podczas zajęć uczniowie otrzymają obiad. Jeżeli dziecko jest na diecie, proszępowiadomić o tym wychowawcę do 20.01. i sprecyzować, jaki to rodzaj diety.

5. Uczniowie powinni mieć ze sobąlekkie obuwie zmienne( tenisówki, trampki).

6. Więcej informacji o warsztatach znajdą Państwo na stronie internetowej projektu http://snit.rcre.opolskie.pl/info/index.php/dzialania/zajecia-w-instytucjach-kultury