Dziś jest: wtorek, 19-11-2019, Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Zaproszenie dla Rodziców na warsztaty psychoedukacyjne

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, którzy chcieliby wziąć udział w grupie psychoedukacyjnej. Grupa psychoedukacyjna ma na celu udzielenie informacji na temat prawidłowości rozwojowych dzieci oraz wskazanie sposobów radzenia sobie z trudnościami wychowawczymi, z uwzględnieniem potrzeb dziecka i rodziców. Tematem spotkań będą zachowania, uczucia czy problemy pojawiające się w relacji dziecko-rodzic, dziecko-środowisko zewnętrzne, dziecko-jego świat wewnętrzny.

UWAGA!!!

Nie podajemy gotowych recept na życie w idealnej szczęśliwości. Gwarantujemy: spotkanie innych osób w podobnej sytuacji, możliwość podzielenia się własnym doświadczeniem oraz wspólnej dyskusji na temat rodzicielstwa, która będzie wspierana przez psychologa i psychoterapeutę.

Rekrutacja do grupy rodziców trwa od 01.03.2014 do 30.03.2014.

Zapisy:

Diecezjalna Poradnia Rodzinna

pl. Katedralny 4, Opole

Nabór poprzedzony będzie konsultacją z prowadzącymi zajęcia.

Osoby prowadzące:

Magdalena Gorczyca-Jaskólska – psycholog, psychoterapeuta

Beata Minartowicz – psycholog, psychoterapeuta

Grupa będzie trwać od kwietnia do listopada. Spotkania będą odbywać się dwa razy w miesiącu, w Diecezjalnej Poradni Rodzinnej w Opolu.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Dzieci naszą przyszłością” finansowanego ze środków Urzędu Miasta Opola.

Oprac.: M. Gorczyca-Jaskólska