Dziś jest: czwartek, 20-01-2022, Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Biuletyn Informacji Publicznej

„ 1-2-3 – animuj się Ty” - wolontariat studencki „PROJEKTOR”

Po raz kolejny gościliśmy w świetlicy wolontariuszki, które zorganizowały zajęcia plastyczne w myśl zasady „zrób z niczego coś fajnego”. Ciekawe pomysły rozbudzały wyobraźnię dzieciaków. Uczestnicy zajęć wykonali: ozdobne pudełeczko na prezent (wykorzystując rolki papierowe), grupową pracę plastyczną – nasza mapa marzeń (kolaż z wycinków z gazet). Nie lada wyzwaniem było napisanie listu do siebie, który potem został umieszczony w butelce (do przeczytania za kilka lat). Wszystkie spotkania połączone były z zabawami integracyjnymi, które nie tylko budowały dobrą atmosferę ale przede wszystkim otwierały na świat wyobraźni i dobrych emocji.

Zajęcia z PROJEKTOREM.jpeg Zajęcia plastyczne.jpeg Z niczego coś.jpeg Takie cuda.jpeg PROJEKTOR.jpeg List w butelce.jpeg