Dziś jest: poniedziałek, 19-08-2019, Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Zespół Szkół w Czarnowąsach- liderem programu Szkoła w Ruchu

7 maja 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 im. Armii Krajowej w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie działań realizowanych w ramach programu Opolskiego Kuratora Oświaty "Roku Szkoły w Ruchu" w województwie opolskim.
W uroczystości udział wzięli: Barbara Kamińska – członek Zarządu Województwa Opolskiego, Halina Bilik – Opolski Kurator Oświaty, Rafał Rippel – Opolski Wicekurator Oświaty, a także znani opolscy sportowcy: Bartłomiej Bonk, Aida Bella, Jerzy Szczakiel, Wojciech Tyc, Janusz Trzepizur, Krzysztof Plaskota oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół województwa opolskiego.

Opolski Kurator Oświaty wręczył nagrody i dyplomy laureatom konkursów organizowanych w ramach  "Roku Szkoły w Ruchu" w województwie opolskim, a także listy gratulacyjne i podziękowania osobom i szkołom, które aktywnie włączyły się w realizacje różnorodnych zadań  "Roku Szkoły w Ruchu".

Zespół Szkół w Czarnowąsach otrzymał tytuł Szkoła-Lider programu „ Rok Szkoły”
 w Ruchu w województwie opolskim. Wyróżnienie to zostało nam przyznane za szczególne zaangażowanie uczniów i nauczycieli w realizację programu Rosnę zdrowo, który ma na celu zapobieganie wadom postawy i popularyzowanie zdrowego, aktywnego trybu życia wśród młodzieży i dorosłych. Pamiątkowy dyplom w imieniu najmłodszych uczniów odebrała z rąk Pani Kurator – Paulinka Rippel, uczennica klasy IIa.  Na uroczystości obecne były także: Ewa Drop- dyrektor szkoły i Natalia Podkowa-nauczyciel wychowania fizycznego – koordynator projektu.

szkolaruch1.jpeg szkolaruch2.jpeg