Dziś jest: wtorek, 19-11-2019, Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Biuletyn Informacji Publicznej

Świetlica w roku szkolnym 2014/2015

     W nowym roku szkolnym świetlica jest czynna od godz. 6.30 do 16.30. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze odbywają się w czterech grupach (po 25 osób), do których zakwalifikowano uczniów kl. I-III na podstawie kart zgłoszenia.

     Poranne zajęcia świetlicowe dla dzieci z wszystkich grup odbywają się w sali 104 (poniedziałek i wtorek) oraz w sali 2 (od środy do piątku). Ubrania oraz tornistry uczniowie zostawiają w swoich klasach.

W związku ze zmianami nie będziemy korzystać z dystrybutora wody.

 

1 GRUPA ŚWIETLICOWA

Wychowawca świetlicy: Renata Wojciechowska/Irena Machaczek

  1. Adamarczuk Patryk

  2. Biszko Anna

  3. Bujak Szymon

  4. Feliks Anna

  5. Gonsior Justyna

  6. Jabłoński Mateusz

  7. Jankowski Aleksander

  8. Kochanek Tomasz

  9. Konieczko Paskal

  10. Mazurkiewicz Patrycja

  11. Moczko Christina

  12. Piechota Milena

  13. Skowronek Fabian

  14. Stępień Kinga

  15. Stotko Daniel

  16. Szmidt Igor

  17. Wieszołek Eryk

  18. Zawer Wojciech

  19. Wang Wiktoria

  20. Ciochoń Marcel

  21. Jasińska Paulina

  22. Kania Zofia

  23. Szukalska Iga

  24. Zdzuj Ksawery

  25. Kubicz Miłosz

Po południu dzieci spotykają się w salach wg planu

GRUPA 1

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

IIa

IIc

11.30-12.30

-

101

1

1

104

12.30-13.30

101

101

1

101

101

13.30-14.30

101

101

101

101

101

14.30-15.30

101

101

101

101

101

15.30-16.30

1

1

1

1

1

 

2 GRUPA ŚWIETLICOWA

Wychowawca świetlicy: Sandra Warzecha

  1. Drozd Michał

  2. Galus Hanna

  3. Gruszka Tomasz

  4. Jakubik Amelia

  5. Kalinowski Szymon

  6. Kłysek Zuzanna

  7. Kotlińska Aleksandra

  8. Krąbel Krzysztof

  9. Kurant Hanna

  10. Majewski Szymon

  11. Mazur Milena

  12. Witek Piotr

  13. Zima Aleksandra

  14. Grysczyk Natalia

  15. Kastarynda Krzysztof

  16. Klick Maksymilian

  17. Krukowski Piotr

  18. Ożóg Karol

  19. Sklorz Frank

  20. Targosińska Kamila

  21. Wieczorek Maksymilian

  22. Zdzuj Weronika

  23. Franczyk Martyna

  24. Franczyk Paweł

  25. Krąbel Julia

     

Po południu dzieci spotykają się w salach wg planu

GRUPA 2

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Ia

Ic

IIc

11.30-12.30

1

101

1

1

104

12.30-13.30

1

2

1

1

1

13.30-14.30

1

1

1

1

1

14.30-15.30

1

1

1

1

1

15.30-16.30

1

1

1

1

1

 

3 GRUPA ŚWIETLICOWA

Wychowawca świetlicy: Sylwia Węgielewska

  1. Baron Dawid

  2. Brodziejewska Hanna

  3. Cieśla Rafał

  4. Czarnecki Alex

  5. Danieliszyn Igor

  6. Jankowska Martyna

  7. Kuliberda Karol Rafał

  8. Makara Malwina

  9. Moczko Wioletta

  10. Mróz Kinga

  11. Rippel Maciej

  12. Semenowicz Kacper

  13. Żak Mikołaj

  14. Żurkowski Paweł

  15. Kamiński Iwo

  16. Krzemienowska Milena

  17. Marynowicz Milena

  18. Misch Nikola

  19. Pisz Maja

  20. Rippel Paulina

  21. Rogowski Bartosz

  22. Sobek Hanna

  23. Tomala Filip

  24. Wiench Łukasz

  25. Zdzuj Kacper

 

Po południu dzieci spotykają się w salach wg planu

GRUPA 3

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Ib

IIIa

11.30-12.30

1

-

1

1

104

12.30-13.30

103

104

103

104

104

13.30-14.30

104

104

104

104

104

14.30-15.30

104

104

104

104

104

15.30-16.30

1

1

1

1

1

 

4 GRUPA ŚWIETLICOWA

Wychowawca świetlicy: Agnieszka Smorczewska/Alina Dorosiewicz

  1. Barabasz Oliwia

  2. Chwastyk Sławomir

  3. Cmok Mateusz

  4. Dąbrowski Michał

  5. Krauze Wiktoria

  6. Kubis Nikola

  7. Kupka Laura

  8. Macioszek Agnieszka

  9. Macioszek Aneta

  10. Nowicka Maja

  11. Morczynek Maksymilian

  12. Musiał Sara

  13. Ruć Szymon

  14. Szafrański Szymon

  15. Zabawa Anna

  16. Matejka Marcel

  17. Plebanek Tomasz

  18. Pudło Paulina

  19. Broniszewski Jakub

  20. Czirnia Piotr

  21. Galus Adam

  22. Kłysek Karolina

  23. Łoba Oliwia

  24. Rusek Zuzanna

  25. Spyra Sabina

     

Po południu dzieci spotykają się w salach wg planu

GRUPA 4

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

IIb

IIc

IIIb

11.30-12.30

1

101

1

1

104

12.30-13.30

2

2

103

103

2

13.30-14.30

2

2

2

2

2

14.30-15.30

2

2

2

2

2

15.30-16.30

1

1

1

1

1

 

     Wzorem lat ubiegłych, w godzinach popołudniowych dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach pozalekcyjnych:

  • piłka nożna (zajęcia bezpłatne);

  • tańce regionalne i narodowe (zajęcia bezpłatne);

  • szermierka (zajęcia bezpłatne);

  • karate (płatne);

  • taekwondo (płatne);

  • szachy (płatne).

Zapisów można dokonywać u wychowawców świetlicy.