Dziś jest: wtorek, 19-11-2019, Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

UWAGA Rodzice i Uczniowie kl. III szkoły podstawowej

Gmina Dobrzeń Wielki w porozumieniu z Klubem Sportowym ZRYW Opole organizuje dla uczniów kl. III szkoły podstawowej bezpłatne zajęcia na basenie, połaczone z nauką pływania. Zajęcia bedą się odbywać od 16 września do końca grudnia 2014 r. w każdy wtorek i czwartek od godz. 15.00 do 16.00. Wyjazd spod szkoły w Czarnowąsach o godz. 14.15. Opiekę nad dziećmi i przejazd zapewnia szkoła. Powrót ok. godz. 16.30. Dzieci spod szkoły odbierają rodzice/opiekunowie.

Pierwsze zajęcia będą 16 września we wtorek. Dzieci powinny mieć ze sobą kostium kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik oraz podpisaną zgodę rodziców/opiekunów, którą zamieszczamy poniżej. Uczestnictwo w zajęciach jest dobrowolne i są to zajęcia dodatkowe.

Ewa Drop - Dyrektor Szkoły

ZGODA NA UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH NA BASENIE POŁĄCZONE Z NAUKĄ PŁYWANIA

Oświadczam, że wyrażam zgodę, by moje dziecko .............................................................. (imię i nazwisko),  PESEL ........................................, uczeń kl. ................... Szkoły Podstawowej w Czarnowąsach, uczestniczyło w bezpłatnych zajęciach na basenie AKWARIUM w Opolu  w okresie od 16 września do 31 grudnia 2014 r.

Zajęcia  organizowane są przez Gminę Dobrzeń Wielki w porozumienieu z Klubem Sportowym ZRYW Opole, a opiekę sprawują nauczyciele Zespołu Szkół w Czarnowąsach. Wymiar zajęć 20 godz., we wtorki i czwartki od 15.00 do 16.00.

......................................................................................

(podpis rodzica/opiekuna)