Dziś jest: czwartek, 22-08-2019, Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Zebranie Rady Rodziców

Szanowni Rozice,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie szkolne Rady Rodziców które odbędzie się w czwartek  2 października 2014 r. o godz. 18.00 w stołówce szkolnej. Spotkanie będzie dotyczyć omówienia przedsięwzięć przyjętych do realizacji na nowy rok szkolny 2014/2015 oraz organizacji zabawy andrzejkowej.  Prosimy o niezawodną obecność.

Przewodniczący Prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkół w Czarnowąsach – Jacek Spadło

W dniu 18 września 2014 r. odbyło się pierwsze spotkanie reprezentantów trójek klasowych wybranych do Szkolnej Rady Rodziców. W zebraniu uczestniczyło 15 osób spośród których w demokratycznych wyborach wyłoniono Prezydium Rady. Do prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkół w Czarnowąsach zostali wybrani :

1. Przewodniczący - Pan Jacek Spadło

2. Zastępca przewodniczącego - Pani Anna Mróz

3. Skarbnik - Pani Ewa Nowicka

4. Sekretarz - Pan Wojciech Targosiński

Gratulujemy, życzymy owocnej pracy i wiele zapału.