Dziś jest: wtorek, 19-11-2019, Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Biuletyn Informacji Publicznej

Zajęcia pozalekcyjne

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE  W ROKU SZKOLNYM  2016/2017

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

DLA KOGO

KIEDY

Tańce w kręgu Marta Masiukiewicz  Kl. III a

Wtorek, 7,8 l.

Superkoderzy

Joanna Świercz

Ewelina Majer

 Kl. IV a,c Środa 7,8 l.

Grupa teatralna z jęz. niemieckim

Anna Nowarska

Kl. III

Środa, 6 l.

Kółko plastyczne Beata Motyka PSP

Środa, 7 l.

Młodzi chemicy Joanna Żyła PG

Wtorek 8 l.

SKS

Tomasz Minkiewicz

PG I-III

Środa, 6 l.

Piłka nożna

Tomasz Minkiewicz

Gr. I PSP I-III

Poniedziałek 15.20-16.20        Wtorek 15.00-16.00   Czwartek 14.30-16.00 Piątek 13.30-14.30

Piłka nożna I-III PSP

Tomasz Minkiewicz

Gr. II PSP I-III

Poniedziałek        16.40-17.40           Wtorek 16.10-17.10 Czwartek 14.30-16.30 Piątek 14.30-15.30

Kółko informatyczne Krzysztof Stachowski gimnazjum

 Poniedziałek 1 l.

Wolontariat „Promyki dobra”

Maria Ludwik

Kl. IV-VI,

gimnazjum

Wg harmonogramu

Kółko wokalne

Alina Dorosiewicz

Kl. IV-VI, gimnazjum

Wtorek, 7-8 l.

Kółko historyczne Aneta Czajka  PSP

Wtorek 7 l.

Kółko historyczne

Agnieszka Wieczorek

gimnazjum

Poniedziałek 8 l.

Grupa teatralna

Anna Nowarska

gimnazjum

Środa, 8 l.

Matematyka w j. angielskim

Joanna Świercz

gimnazjum

Wtorek, 1 l.

Zajęcia zawodoznawcze Maria Ludwig Kl. III gimnazjum Worek, 8 l.
Kółko plastyczno-techniczne             "W świecie sensoplastyki" Sandra Warzecha         Irena Machaczek PSP Środa 7,8,9 l.

Gry i zabawy ogólnorozwojowe

trenerzy MOS  I-III Poniedziałek 13.30-15.00          Środa 14.30-15.15

Gry i zabawy z elementami piłki siatkowej

trenerzy MOS  I-III Wtorek 14.40-16.10  Piątek 14.40-15.15

Piłka siatkowa

trenerzy MOS gimnazjum Wtorek  16.00-17.30 Czwartek 16.00-17.30

 

ODPŁATNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

KIEDY

Kółko szachowe

 

Piątek, 14.00-14.45

Taekwondo

Wojciech Dulniak

Wtorek, czwartek      14.30-15.30

Karate

Jarosław Pindel

Czwartek, 13.30-14.30

Aikido

Eugeniusz Żołud

Czwartek, 15.30-17.00

Judo  

Środa 14.20-15.20