Dziś jest: piątek, 20-09-2019, Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Wyróżnienie dla klasy Ic

Klasa I c z wychowawczynią panią Anitą Stiller wzięła udział w konkursie „CHOINKOWA OZDOBA” zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Opolu.  Uczniowie naszej szkoły wycinali białe gwiazdki i anioły oraz zielone filcowe choinki, a następnie ozdabiali i naklejali  na korkowych podstawkach. Wszystko połączyli zieloną wstążką dokładając szyszki. W ten sposób powstał nietypowy „Choinkowy łańcuch”.  17 grudnia przedstawiciele pierwszej klasy wraz z opiekunem zostali zaproszeni do Kuratorium  na uroczyste wręczenie nagród przez Opolskiego Kuratora Oświaty- panią Halinę Bilik i Wicekuratora  Oświaty - Rafała Rippla.  Naszym pierwszakom przyznano wyróżnienie. Zaproszone dzieci wspólnie dekorowały choinkę – zawieszając prace konkursowe.