Dziś jest: niedziela, 20-10-2019, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Stypendia Marszałka rozdane

Spieszymy poinformować całą szkolną społeczność, że uczeń naszego gimnazjum Dawid Szmechta otrzymał stypendium Marszałka Województwa Opolskiego. Dawid został doceniony za bardzo wysokie wyniki w nauce szczególnie w zakresie matematyki i informatyki. Stypendium przyznane przez Marszałka będzie wypłacane przez najbliższy rok z przeznaczeniem na cele edukacyjne. Miesięczna kwota stypendium to 250 zł. Dawid znalazł się w zaszczytnym gronie wyróżnionych uczniów z całego województwa, którzy odebrali pamiątkowe dyplomy na uroczystości w dniu 4 lutego 2015 r. Uroczystość rozdania dyplomów stypendialnych zaszczycił swą obecnością Opolski Wicekurator Oświaty Pan Rafał Rippel, Członek Zarządu Województwa Opolskiego Pan Grzegorz Sawicki oraz Przewodniczący Komisji Oświaty Pan Hubert Kołodziej. W gali stypendialnej wzięli także udział rodzice wyróżnionych uczniów i dyrektorzy szkół i nauczyciele. Dawidowi gratulujemy tak prestiżowego sukcesu.