Dziś jest: wtorek, 19-11-2019, Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Walentynki w klasie Ic

13 lutego  w klasie Ic zrobiło się tłoczno, a to za sprawą DNIA OTWARTEGO.  Na lekcje  przybyli zaproszeni rodzice. Była to okazja, aby zobaczyć jak wśród rówieśników funkcjonuje dziecko, jak radzi sobie w szkole. Tematem zajęć były zbliżające się WALENTYNKI.  Dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawach, rozwiązywały zadania matematyczne, zagadki, odpowiadały na pytania, układały wyrazy z liter. Rodzice wcześniej zostali poproszeni, aby razem ze swoją pociechą, napisać o każdym z klasy jedno  miłe zdanie. Była to okazja, żeby porozmawiać z córką lub synem o klasie, dowiedzieć się na ile siebie znają i jakie mają relacje z koleżeństwem.  W trakcie zajęć dzieci odcinały paseczki z przygotowanym „miłym słowem” i naklejały każdemu na papierowe serca. Każde  dziecko ma dobre cechy, wykazuje się czymś innym i ma w klasie swoje, wyjątkowe znaczenie. Uczniowie zabrali do domu wyklejone serduszka i przygotowane  „walentynki” dla rodziców.