Dziś jest: piątek, 20-09-2019, Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Udziałem w Konkursie Recytatorskim uczciliśmy rocznicę kanonizacji Świetego Jana Pawła II

W pierwszą rocznicę kanonizacji Naszego Wielkiego Radaka, Świętego Jana Pawła II, 27 kwietnia 2015, uczennice Julia Michurska Paulina Patrzek i Judyta Baron reprezentowały Naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Naroku. Dziewczynki zaprezentowały po dwa wiersze, jeden było o Papieżu, drugi pochodził z bogatej twórczości Jana Pawła II. Piękna recytacja została nagrodzona wyróżnieniem dla Judyty Baron z klasy drugiej i I miejscem Pauliny Patrzek.

Bardzo cieszymy się sukcesem naszych uczennic, gratulujemy Im i cieszymy się , że w ten sposób mogliśmy uczcić ten piękny dzień pamieci o Świetym Janie Pawle.