Dziś jest: poniedziałek, 16-12-2019, Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Dzień Mamy i Taty w klasie Ic i IIb

29 maja  klasy Ic i IIb zaprosiły do szkoły swoich kochanych rodziców z okazji ich święta.O godzinie 17.00 w małej sali gimnastycznej zrobiło się tłoczno, ponieważ wszyscy rodzice  przybyli na uroczystość.Na początku klasa Ic powitała zebranych gości i zaprezentowała swój program artystyczny - wiersze i piosenki.Póżniej klasa IIb przedstawiła scenkę o "Zagubionym czasie".Dzieci w pięknych strojach pokazały jak ważny jest czas rodziców - poświęcony dzieciom. Mali artyści śpiewali, tańczyli i grali na instrumentach Na koniec dzieci podziękowały rodzicom za ich miłość, trud i wychowanie. Obie klasy zaśpiewały wspólne "STO LAT".Uczniowie wręczyli gościom wcześniej przygotowane drobne upominki i poczęstowali wszystkich ciasteczkami.