Dziś jest: poniedziałek, 19-08-2019, Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Sukcesem zakończył się udział uczennicy klasy IIc  PSP -  Martyny Franczyk, w konkursie plastycznym pt. „ W Trosce o Środowisko – przyroda widziana oczyma dziecka”, organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu. Dnia  11 czerwca 2015 r., podczas VII Konferencji  „W Trosce o Środowisko” w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego w Opolu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów. Martynka została jedną z 13 laureatek konkursu, a jej nagrodzona praca plastyczna pt. „ Dbajmy o nasze środowisko”, została umieszczona w kalendarzu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu na rok 2016.
W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III szkół podstawowych z blisko 60 placówek z województwa opolskiego. Spośród 161 bardzo ciekawych prac, komisja wyróżniła 13 najciekawszych. Nagrodę finansową w wysokości 600 zł laureatka odebrała w obecności mamy, brata, wychowawczyni i dyrektora szkoły.

Gratulujemy Martynce i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowała Karolina Weber