Dziś jest: czwartek, 21-11-2019, Imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Opieka nad dziećmi w trakcie wolnych dni

KOMUNIKAT

Aby zapewnić dzieciom pracujących rodziców z klas  I – III szkół podstawowych właściwą opiekę w dniach wolnych od zajęć dydaktycznych, będą prowadzone zajęcia wychowawczo – opiekuńcze w wyznaczonych przez organ prowadzący szkołach na terenie gminy Dobrzeń Wielki.

W roku szkolnym 2015/16  taką opiekę  zapewni Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim.  Warunkiem koniecznym do otwarcia w danym dniu świetlicy będzie zebranie minimum 10 osobowej  grupy.

Dyżur pełniony będzie w godzinach 6.30 – 15.30 Najbliższe terminy dyżurów to:  23, 24, 28, 29, 30, 31  grudzień 2015r  oraz 4, 5 styczeń 2016r.

Osoby chętne do zapisania w tych dniach dzieci na świetlicę zobowiązane są do wypełnienia stosownej deklaracji w sekretariacie swojej szkoły do dnia 18 XII 2015r do godziny 12.00

Dowóz i odbiór dzieci ze świetlicy zapewnia rodzic/opiekun dziecka we własnym zakresie.

Adres dyżurującej placówki - PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim ul. Kościelna 3

PDFDeklaracja -Święta .pdf