Dziś jest: piątek, 21-01-2022, Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Biuletyn Informacji Publicznej

Podziękowanie

Podziękowanie dla organizatorów i uczestników zabawy andrzejkowej

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i młodzież składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zabawy andrzejkowej, jaka odbyła się w sobotę, 29 listopada, w sali wiejskiej w Czarnowąsach. Zabawa obfitowała w przeróżne atrakcje: wspaniale zaprezentował się zespół wokalny, wielkim powodzeniem cieszyła się czekoladowa fontanna, a goście wylosowali wyłącznie szczęśliwe przepowiednie. Prawie 200 osób obecnych na sali tańczyło do białego rana, a wychodząc deklarowali, że na pewno pojawią się u nas za rok.

W szczególny sposób dziękujemy Państwu Anecie i Markowi Kinder, którzy już kolejny raz zadbali o to, by zabawa się udała i pozostawiła w uczestnikach niezatarte wspomnienia. Panu Bernardowi Serwusiokowi wyrażamy wdzięczność  i uznanie za pamięć o naszej szkole i dostarczenie napojów. Dziękujemy Rodzicom, którzy upiekli ciasta, wszystkie były pyszne i kolorowe. Dzięki takim przyjaciołom szkoły możliwe jest planowanie i realizowanie przeróżnych przedsięwzięć służących dzieciom.

Zysk z zabawy zostanie przeznaczony na zakup nagród z okazji zakończenia roku szkolnego oraz upominków za udział w różnorodnych konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych. Pieniądze zasilą konto Rady Rodziców i pozwolą na dopłaty do klasowych wycieczek, wyjazdów do kina, a także dotacje do zakupu podręczników.

Mamy nadzieję, że równie dużym powodzeniem będzie się cieszyć bal przebierańców zaplanowany na 16 stycznia.