Dziś jest: piątek, 20-09-2019, Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Informacja szkolnych Pedagogów

Szanowni Państwo,

W telewizji TVN, przed południem i w godzinach popołudniowych, emitowany jest  kolejny sezon serialu p.t. „Szkoła”. Serial  ten cieszy się dużym zainteresowaniem młodych ludzi w różnym wieku. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie treści jakie są w nim zawarte. Niestety przedstawione w nim problemy i pomysły młodych ludzi są często wysoce niewłaściwe, kontrowersyjne, a nawet wręcz demoralizujące. Najbardziej przeraża jednak fakt, że od pewnego czasu jako pedagodzy szkolni, zauważyliśmy, że uczniowie wzorują się na postaciach  występujących w serialu i przenoszą przedstawione tam  sytuacje na realia szkolne. Dlatego właśnie po wspólnych konsultacjach, zwracamy się do rodziców naszych uczniów z prośbą o wsparcie w przedmiotowej sprawie.   Uprzejmie Państwa prosimy o zapoznanie się z treściami zawartymi w w/w serialu oraz podjęcie decyzji czy są one odpowiednie dla Państwa dzieci.

Z wyrazami szacunku,

pedagodzy szkolni