Dziś jest: piątek, 20-09-2019, Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Matematyczne Wędrówki - edycja XI

3 czerwca 2016 roku odbyła się XI edycja międzyszkolnego konkursu dla uczniów klas IV i V szkół podstawowych „Matematyczne Wędrówki”. Wzięło w nim udział 17 drużyn ze szkół podstawowych z powiatu opolskiego, brzeskiego i krapkowickiego. Cieszymy się bardzo, że rokrocznie dołączają do naszej rozgrywki nowe szkoły w tym roku m.in. Bakowic i Brzegu. Jesteśmy bardzo wdzięczni tym szkołom, które rokrocznie biorą udział w konkursie.  Gościliśmy uczniów i nauczycieli z następujących szkół:

PSP Dobrzeń Wielki, PSP nr 3 Brzeg, PSP nr 2 Opole, PSP nr 5 Opole, PSP Bąkowice, PSP nr 1 Krapkowice, PSP Ligota Turawska, PSP Narok, PSP nr 11 Opole, PSP nr 26 Opole, PSP Dąbrowa,

PSP nr 15 Opole, ZSP Złotniki, ZS Chróścice, PSP Rogów Op..

Laureatami zostali:

I Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim

II Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzegu

III Szkoła Podstawowa nr 2 w Opolu

Serdecznie dziękujemy sponsorom nagród: Wydawnictwu Nowik, Wydawnictwu GWO, Gminie Dobrzeń Wielki oraz Stowarzyszeniu Nauczycieli Matematyki Oddział Opolski.

Uczestnicy musieli zmierzyć się z 10 zadaniami. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią PDFXI edycja zadania.pdf