Dziś jest: sobota, 10-04-2021, Imieniny: Borysławy, Makarego, Michała

Matematyka inaczej

Królowa nauk – matematyka potrafi zaskakiwać. Przekonali się o tym uczniowie z klasy III C, zwiedzając interaktywną wystawę:,, Mini –matma czyli Kto się boi matematyki…- Ty na pewno nie, a może…?Interaktywne stacje zaprosiły uczestników do zabawy i odkrywania pięknego świata liczb, kształtów i wzorów. Wszyscy z dużym zaangażowaniem wykonywali różnorodne  zadania matematyczne, pracując w grupach i bawiąc się przy tym doskonale. Wystawę zorganizował MODN w Opolu we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów Klanza oraz Wyższą Szkołą Bankową w Opolu.

Katarzyna Drożdż