Dziś jest: niedziela, 27-09-2020, Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Głosowanie na Sportowca Roku trwa nadal

Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy oddane na Milenkę Marynowicz w 50 Plebiscycie Sportowym NTO. Dzięki Waszym głosom Mila zwyciężyła w I etapie plebiscytu w kategori Sportowiec Roku Junior Powiat Opole i będzie walczyć w wojewódzkim finale o tytuł Sportowca Roku Junior.
Milenka trenuje od drugiej klasy.Swoją przygodę z karate rozpoczęła na zajęciach prowadzonych w  Naszej Szkole w ramach zajęć świetlicowych. Zgłoszenie do plebiscytu jest dla niej ogromnym wyróżnieniem. Milenka obecnie przygotowuje się do egzaminu na 4kyu, regularnie bierze udział w zawodach zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich a jej największym sukcesom jest tegoroczne III miejsce w Pucharze Polski Dzieci Łódź 2017  oraz IV miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Wrocław 2017 r.
Na Milę głosować można poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując: NSJ.13.
Głosowanie w II etapie zaczyna się 05.01.2018 i trwa do 19.01.2018 do godz. 19:59:59. Koszt SMSa wynosi 2,46 zł