Dziś jest: niedziela, 27-09-2020, Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Hania Łyzuń laureatką Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas III szkół podstawowych

Hania Łyzuń z klasy III ,,c’

laureatką XXIII Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas III szkół podstawowych

24 kwietnia br. w Miejskim Domu Kultury w Opolu odbył się XXIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy III ,,c”: Hanna Łyzuń i Hanna Bucka. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań ortograficznych u dzieci w młodszym wieku szkolnym, kształtowanie uzdolnień i umiejętności samodzielnej pracy uczniów, podniesienie poziomu kompetencji ortograficznych na szczeblu edukacji wczesnoszkolnej. Przygotowanie do konkursu wymagało od uczennic systematycznej i wytrwałej pracy, która w finale przyniosła znakomite rezultaty i pozwoliła na odniesienie sukcesu. Hanna Łyzuń osiągnęła najwyższy wynik w konkursie  i uzyskała tytuł laureata.

Uczennicom gratulujemy  i życzymy kolejnych sukcesów!

Katarzyna Drożdż

laureatka.jpeg