Dziś jest: czwartek, 09-12-2021, Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Talentów

„Dzień Talentów”

18 czerwca odbył się w naszej szkole na wzór telewizyjnego programu rozrywkowego –„Mam Talent”. Wcześniej wyłonieni w przesłuchaniach półfinałowych uczniowie, prezentowali swoje uzdolnienia przed całą społecznością szkolną.W role prowadzących wcielili się Julia Szymaniec i Dawid Buchta. Dominował śpiew, gra na instrumentach i taniec. Występy oceniało Jury w składzie- nauczyciele: pani Ewa Przeździęk, pani Sylwia Węgielewska, ksiądz Michał Krupa, uczniowie: Zofia Pasieka, Szymon Malinowski, które przyznało:

- I miejsce śpiewającej Oliwii Barabasz

- II miejsce gitarzyście Krzyśkowi Kastaryndzie

- III miejsce ex aequo- roztańczonej  Agnieszce Macioszek oraz rozśpiewanej Martynce Jankowskiej

Odbyło się również głosowanie publiczności, której faworytką została śpiewająca ukulelistka Daniela Kandziora. To właśnie ona zdobyła tytuł Talentu Publiczności.

Specjalne wyróżnienia przyznała także pani Dyrektor, a otrzymali je-rapująca Hania Galus,  pianista Maksymilian Klick, duet gitarowy Krzyś Żmuda i Wojtek Żmuda.

Dzień Talentu ubogacili swoim występem absolwenci naszej szkoły- Kasia Feliks i Aleks Kalina. Ich wokalne popisy wzbudziły gromki aplauz publiczności.                                                                                               Organizatorzy zwrócili również uwagę na talenty uczniów, ze Stevenem Knietsch i Oliwią Kucharczyk na czele, którzy nie prezentowali się na scenie, ale bez których zaangażowania i pracy tej sceny by nie było.Ten mający na celu odkrycie talentów, integrację i pełen zabawy dzień, zakończył wspólny taniec prowadzony przez niezastąpioną panią Martę Zdzuj.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, a Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.