Dziś jest: wtorek, 27-10-2020, Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Jasełka 2018

Dnia 17 grudnia o godz. 18.00  klasa III a zaprosiła na przedstawienie jasełkowe swoich rodziców, dziadków oraz gości. W tym roku tematyka bożonarodzeniowa powiązana była z obchodami  100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Mali artyści z wielkim przejęciem wcielając się w swoje role przenieśli choć na chwilę widownię przed żłóbek Dzieciątka Jezus wprawiając wszystkich w zadumę i chwilę wytchnienia w ferworze codziennych spraw i obowiązków. Uroczyste przedstawienie uświetnił również śpiew solistek oraz gra na dzwonkach chromatycznych.  Pani Dyrektor  złożyła wszystkim życzenia bożonarodzeniowe oraz podziękowała za zaangażowanie w przygotowanie jasełek nauczycielom, uczniom oraz ich rodzicom.