Dziś jest: piątek, 21-01-2022, Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Rodziny w naszej szkole

W dniu 1 czerwca 2019  odbył się na ternie naszej szkoły Festyn Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców, nauczycieli i Radę Dzielnicy Czarnowąsy. Zabawę rozpoczęła sztafeta rodzinna na nowym boisku. Później mogliśmy podziwiać występy uczniów, a także wziąć udział w tańcach. Na zakończenie odbył się bieg na dystansie 2 km o Puchar Przewodniczącej Rady Dzielnicy. W trakcie imprezy można było zakupić pyszne ciasta, napoje oraz lizaki z niespodzianką. Znalazły się też mamy, które wykonywały dzieciom piękne fryzury i malowały twarze.

Dzięki pięknej pogodzie dopisała frekwencja – w zabawie brały udział całe rodziny, a uczestnikom dopisywały dobre humory.                                     

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu. Rodzicom, którzy upiekli ciasta, obsługiwali stoiska podczas zabawy. Członkom Rady Dzielnicy za ufundowanie nagród i włączenie się we współzawodnictwo sportowe. Nauczycielom za przygotowanie uczniów do występów oraz parom i solistom biorącym udział w tańcach w kręgu.

Podziękowania składają: Rada Rodziców, Grono Nauczycielskie oraz Rada Dzielnicy.