Dziś jest: czwartek, 26-11-2020, Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy

Mistrzostwa Opola w lekkoatletyce

LEKKOATLETYKA

W dniach 22 i 23 maja odbyły się Mistrzostwa Opola w lekkoatletyce dla uczniów klas 5 i 6 Szkoły Podstawowej oraz młodzieży klas starszych 7 i 8 SP oraz 3 Gimnazjum.

Joanna Bieńkowska uczennica klasy 8a zdobyła 2 miejsce w pchnięciu kulą. Z wynikiem 9.98m zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego.

Daria Szmechta uczennica klasy 8b zajęła 4 miejsce w pchnięciu kulą z wynikiem 8.81. Zaledwie 5 cm zabrakło do miejsca na podium.

Wiktoria Kasieńczar uczennica klasy 6b również zdobyła 2 miejsce w pchnięciu kulą i z wynikiem 9.56 będzie reprezentować naszą szkołę w finale wojewódzkim.

Całej reprezentacji szkolnej biorącej udział w tych zawodach serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, a dziewczętom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy start.

Ilona Michala