Dziś jest: piątek, 21-01-2022, Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Biuletyn Informacji Publicznej

Podziękowanie za przygotowanie i udział w imprezie - Babski Comber

W  sobotę 18 stycznia br. w Sali Wiejskiej w Czarnowąsach, z inicjatywy Rady Rodziców, odbyła się wyjątkowa impreza - Babski Comber-w której wzięło udział aż 120 pań.

Zabawa trwała do białego rana i obfitowała w przeróżne atrakcje, takie jak: pokaz zumby oraz prezentacja ,,tańca dżentelmena’’. Muzyczną część imprezy prowadził DJ. Oprócz dobrej muzyki, zabaw na parkiecie można było delektować się różnorodnymi smakołykami. Na stołach królowały sałatki i przeróżne ciasta. Wszystkie panie bawiły się wyśmienicie, w niepowtarzalnej atmosferze.

Głównymi organizatorkami przedsięwzięcia były: p. Magdalena Franczyk i p. Barbara Misa   i p.Małgorzata Dąbrowska. W przygotowaniach pomagały: p. Anna Noworolska, p. Justyna Zawer, p. Katarzyna Hryniewicz. Przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców, Pani Magdalena Franczyk składa szczególne podziękowanie wszystkim Paniom, które zaangażowały się w sprzątanie sali po zakończonej zabawie.

Wiele uczestniczek zarezerwowało sobie bilety na przyszły rok, gdyż zarówno atmosfera, jak i atrakcje przerosły ich oczekiwania. 
Trwa liczenie zysków z imprezy. Panie mają nadzieję, że konto Rady Rodziców zostanie znacznie zasilone. Pozyskane fundusze w całości zostaną przeznaczone na potrzeby naszych uczniów.


Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie PSP nr 31 w Opolu składają serdeczne podziękowania Prezydium Rady Rodziców oraz wszystkim Paniom za zaangażowanie  w przygotowanie imprezy-Babski Comber.