Dziś jest: czwartek, 24-09-2020, Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

List do Rodziców

Szanowni Rodzice,

Po analizie obecnej sytuacji związanej z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa i koniecznością pozostania uczniów w domach, proszę o szczególną ochronę swoich dzieci. Niezwykle istotną sprawą jest, aby dzieci nie przebywały w skupiskach ludzkich, nie przemieszczały się, jeśli nie ma takiej potrzeby. Proszę o zwrócenie uwagi na przestrzeganie higieny, zgodnie z zaleceniami profilaktyki epidemiologicznej.

Jednocześnie informuję, iż Rada Pedagogiczna Publicznej Szkoły Podstawowej nr 31 w Opolu podjęła decyzję o prowadzeniu zajęć w formie zdalnej. Będzie się to odbywać w następujący sposób:

1. Nauczyciele będą kontaktować się z uczniami przez e-dziennik wysyłając informacje do Rodziców. Zostaną wskazane linki do stron internetowych bądź strony w podręcznikach i zeszytach ćwiczeń na których znajdują się odpowiednie zadania.
  2. Nauczyciele wychowawcy świetlicy zamieszczą na stronie internetowej szkoły propozycje zabaw i zajęć plastycznych do wykorzystania w domu.
  3. Prosimy Państwa o czuwanie nad wykonywaną przez dzieci pracą.

Mam nadzieję, że spotkamy się wszyscy 26 marca 2020 r. i organizacja pracy szkoły wróci do normy.

Z poważaniem, Ewa Drop, Dyrektor Szkoły.