Dziś jest: środa, 30-09-2020, Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

List do uczniów

Moi Drodzy Uczniowie,

dostałam dziś od Was bardzo miły list, z którego ogromnie się ucieszyłam. Dziękujecie w nim nauczycielom i pracownikom szkoły za organizację lekcji domowych.  Dla nas wszystkich jest to nowa, zaskakująca  sytuacja, na którą nie byliśmy przygotowani,  dlatego razem  się uczymy. Cieszę się, że ta nauka wychodzi nam coraz lepiej.  Jestem dumna z Waszych pomysłów,  podziwiam starania Nauczycieli i Rodziców. Uśmiecham się, oglądając  wysyłane przez Was filmiki i zdjęcia.  Wiem, że czasem bywa trudno, bo nie można spotkać się z przyjaciółmi, a szkolne obowiązki trzeba pogodzić z opieką nad rodzeństwem.  Musieliście szybko dorosnąć i stać się bardziej samodzielni. Widzę jednak, że z każdym dniem coraz lepiej dajecie sobie radę.

Nie martwicie się o egzaminy ani o oceny, przecież teraz też się uczycie, a my to doceniamy. Egzamin z odpowiedzialności i życzliwości zdajecie codziennie na szóstkę. Wykorzystajcie te dni na poznawanie nowych  rzeczy i  rozwijanie zainteresowań. Niech to będzie okazja do ciekawego spędzenia czasu z najbliższymi.  Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy i o wszystkim mi opowiecie. Szkoła bez Was jest pusta i smutna,  bardzo za Wami tęsknimy. Przedszkolaki tłumaczą sobie tą sytuację mówiąc, że Polska zachorowała i musimy poczekać, aż wyzdrowieje. Życzę nam wszystkim, żeby to stało się jak najszybciej.

Pozdrawiam Was kochani Uczniowie z całego serca. Bardzo proszę dbajcie o siebie i choć to trudne, nie wychodźcie  z domu.

Do zobaczenia

Ewa Drop