Dziś jest: poniedziałek, 24-01-2022, Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Biuletyn Informacji Publicznej

Zanim się zobaczymy...

   Witajcie Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!

   Bądźcie z nami!

   Tworzymy dla Was wyjątkową ofertę !

  Bardzo za Wami tęsknimy, za wspólnie spędzanym czasem, tęsknimy za szkolną świetlicą tętniącą życiem… Za tupotem stóp w salach świetlicowych, za Waszym śmiechem, za artystycznym nieładem podczas zajęć plastycznych, za rozmowami z Wami, za śpiewem, za gwarem podczas zabaw na placu szkolnym.

   Dawno się kochani nie widzieliśmy, ponieważ ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną musimy bardzo uważać na siebie i innych. Dlatego każdy z nas jest w swoim domu. Wszyscy niecierpliwie czekamy na powrót do szkoły, do przyjaciół, zabaw, śmiechu, fajnych zadań i ciekawego spędzania czasu. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i odnaleźć w obecnej rzeczywistości „wirtualnej”. Z tego powodu postanowiłam przypomnieć Wam i Waszym rodzicom wspólnie spędzone chwile przed początkiem izolacji.

   Zamieściłam zdjęcia Waszych prac, które wykonywaliście od początku września aż do 11 marca 2020 r. Natomiast teraz zachęcam Was do tego abyście uwiecznili Wasze wszelkie kreatywne działania (prace plastyczne, budowle z klocków itp.) i przesłali na adres e-mail: dagmarawieszolek@sp. 31.opole.pl . Zaprasza wszystkich, nie tylko świetliczaków. My natomiast umieścimy je na szkolnej stronie w świetlicowej zakładce NIE PRÓŻNUJEMY – TWORZYMY i pokażemy światu, że w domach uczniów naszej szkoły wcale nie jest nudno, a wręcz odwrotnie, kreatywnie i wesoło. Co Wy na to?

   Zawsze gdy będzie Wam smutno przypomnijcie sobie wspólny czas i sami się przekonacie, że od razu będzie Wam raźniej. Jeśli tęsknicie za szkolnymi przyjaciółmi przeglądajcie zakładkę świetlicową na stronie szkoły i choć w taki sposób się spotkajcie.
 

Pozdrawiam

Dagmara Wieszołek