Dziś jest: sobota, 26-09-2020, Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Unicef - konkurs

Drodzy Uczniowie klas 1-3,

Mam dla Was bardzo dobrą wiadomość. Dnia 28 maja 2020 r. Rada Miasta Opola podjęła uchwałę o nadaniu naszej szkole imienia UNICEF. Stąd, nazywamy się teraz Publiczną Szkołą Podstawową nr 31 imienia UNICEF w Opolu. Myślę, że jest to dla Nas powód do dumy, gdyż po wielu staraniach razem osiągnęliśmy wspólny cel. Niestety, w związku z pandemią  uroczystości zaplanowane na dzień 1 czerwca, zostały przesunięte na przyszły rok.

Jednak pomimo zaistniałej sytuacji, w zaciszu własnego domu możemy już zacząć świętować te jakże ważne dla Nas wydarzenie. Aby wspólnie dzielić się naszą radością, zapraszam wszystkie dzieci klas 1-3 do wzięcia udziału w konkursie pod tytułem „Znowu może być wesoło.”

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Należy w kreatywny sposób przedstawić własne doświadczenia podczas epidemii. Możecie to zrobić za pomocą fotografii, prac plastycznych, wierszy, opowiadań, komiksów – to kilka podpowiedzi, a możliwości są nieograniczone.

Co należy zrobić, gdy praca jest już gotowa?

Skan lub zdjęcie pracy należy przesłać na adres e-mail:

Do kiedy należy przesłać prace?

Prace należy przesłać do dnia 22.06. 2020 (poniedziałek).

Czy za udział w konkursie są przewidziane nagrody?

Tak. Nagrodą dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie będzie umieszczenie ich prac na stronie internetowej Naszej szkoły, a także otrzymanie pamiątkowego dyplomu. Ponadto, spośród prac zostaną wyłonione trzy najciekawsze prace, które będą nagrodzone odpowiednimi medalami za miejsca 1,2 i 3 oraz dyplomami.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs nosi nazwę „Znowu może być wesoło”.
  2. Organizatorem konkursu jest Małgorzata Zachariasz, nauczyciel języka angielskiego w klasach od 1-3.
  3. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas od 1-3, uczęszczający do Publicznej Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Opolu.
  4. Każdy uczeń może przesłać tylko jedną pracę.
  5. Sposób wykonania pracy jest dowolny. Mogą to być m.in. fotografie, prace plastyczne, wiersze, opowiadania lub komiksy.
  6. Prace należy przesłać do dnia 22.06.2020 na adres e-mail: .
  7. W temacie wiadomości e-mail należy podać imię i nazwisko dziecka, które wykonało pracę.
  8. Nie należy podpisywać się bezpośrednio na pracy.
  9. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostaną nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.
  10. Spośród nadesłanych prac, zostaną wyłonione trzy najciekawsze prace, które będą nagrodzone medalami (złoty, srebrny i brązowy) za miejsca od 1-3, a także dyplomami.
  11. Wyniki konkursu zostaną przedstawione dnia 25.06.2020r na stronie internetowej szkoły.
  12. Po przedstawieniu wyników konkursu, wszystkie prace biorące udział w konkursie zostaną umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły.
  13. Medale i dyplomy zostaną wręczone uczniom poprzez ich wychowawców podczas zakończenia roku szkolnego.
  14. Organizator informuje, że ze względów organizacyjnych regulamin może ulec niewielkim zmianom, które będą miały na celu dobro wszystkich uczniów biorących udział w konkursie.

Z pozdrowieniami,

Organizator konkursu – Małgorzata Zachariasz