Dziś jest: poniedziałek, 21-09-2020, Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Podręczniki na rok szkolny 2020/2021

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do zajęć obowiązkowych zapewnia szkoła w ramach dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki.

Rodzice kupują tylko podręczniki do zajęć deklaracyjnych:

RELIGIA:

KLASA I PSP – „Jestem dzieckiem Boga” – podręcznik do nauki religii dla klasy I szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole.

KLASA II PSP - – „Poznajemy naszego Boga” – podręcznik do nauki religii dla klasy II szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole. Autor: red. Ks. Marcin Wilczek, dr Edyta Bem, s. Leonia Pyrek AM.

KLASA III PSP - – „Przyjmujemy Pana Jezusa” – podręcznik do nauki religii dla klasy III szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole. Autor: red. Ks. Marcin Wilczek, Maria Baron, dr Edyta Bem.

KLASA IV PSP - – „Zapowiedź zbawienia” – podręcznik do nauki religii dla klasy IV szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole. Autor: red. Ks. Marcin Wilczek, Maria Baron, ks. Zygfryd Waskin.

KLASA V PSP – – „Jezus Chrystus naszym Zbawicielem” – podręcznik do nauki religii dla klasy V szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole. Autor: red. Ks. Marcin Wilczek, Maria Baron, ks. Zygfryd Waskin.

KLASA VI PSP – „Kościół wspólnotą zbawionych” - podręcznik do nauki religii dla klasy VI szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole. Autor: red. Ks. Marcin Wilczek, Maria Baron, ks. Zygfryd Waskin.

KLASA 7,8 PSP – bez podręcznika

Podręczniki do języka mniejszości narodowej – języka niemieckiego zostaną zakupione we wrześniu.