Dziś jest: czwartek, 24-09-2020, Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Podręczniki do języka mniejszości narodowej - języka niemieckiego na rok szkolny 2020/2021

JĘZYK MNIEJSZOŚCI NARODOWEJ - JĘZYK NIEMIECKI - PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2020/2021:

KLASA I PSP – podręcznik: „Ich und du neu 1” Kozubska Marta, Krawczyk Ewa, Zastąpiło Lucyna, Wydawnictwo Szkolne PWN; zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego: „Ich und du neu 1” WERSJA ROZSZERZONA.

KLASA II PSP - podręcznik: „Ich und du neu 2” Kozubska Marta, Krawczyk Ewa, Zastąpiło Lucyna, Wydawnictwo Szkolne PWN; zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego: „Ich und du neu 2” WERSJA ROZSZERZONA.

KLASA III PSP - podręcznik: „Ich und du neu 3” Kozubska Marta, Krawczyk Ewa, Zastąpiło Lucyna, Wydawnictwo Szkolne PWN; zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego: „Ich und du neu 3” WERSJA ROZSZERZONA.

KLASA IV PSP – podręcznik: „Ich und du neu”. Podręcznik dla klasy IV szkoły podstawowej,  Wydawnictwo Szkolne PWN; „Ich und du neu” materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego

KLASA V PSP - podręcznik: „Ich und du neu”. Podręcznik dla klasy V szkoły podstawowej,  Wydawnictwo Szkolne PWN; „Ich und du neu” materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego

KLASA VI PSP - podręcznik: „Ich und du neu”. Podręcznik dla klasy VI szkoły podstawowej,  Wydawnictwo Szkolne PWN; „Ich und du neu” materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego

KLASA VII PSP – bez podręcznika