Dziś jest: poniedziałek, 28-09-2020, Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

List do uczniów

Drodzy Uczniowie,

Jutro spotkamy się po bardzo długiej nieobecności. Czekam na Was z radością i zniecierpliwieniem. Wspólnie z nauczycielami i pracownikami staramy się uczynić szkołę bezpieczną, bo wszyscy chcielibyśmy żeby nauka odbywała się w tradycyjny sposób. Bardzo proszę, żebyście nam w tym pomogli. Zostało ustalone, że dzieci wchodzą do budynku głównego korzystając z dwóch wejść i od razu kierują się do swoich sal. Zajęcia odbywają  w wyznaczonych klasach. Wychodzimy z nich tylko na lekcje informatyki i wychowania fizycznego. W tym roku nie będziemy korzystać z szatni. Okrycia wierzchnie wieszamy na krzesełkach, a  przerwy spędzamy w wyznaczonych miejscach.

Inne, ważne informacje oraz plan lekcji przekażą Wam wychowawcy.

Mam nadzieję, że zastosujecie się do wszystkich zaleceń, żebyśmy wspólnie byli bezpieczni. Wierzę, że jesteście mądrzy i odpowiedzialni, a mając na względzie zdrowie własne i swoich najbliższych, potraktujecie poważnie wszelkie ograniczenia, które musieliśmy wprowadzić w szkole.

Życzę Wam, drodzy Uczniowie, bezpiecznego roku szkolnego, który pozwoli na skuteczne zdobywanie wiedzy i przyczyni się do Waszych sukcesów.

Serdecznie Was pozdrawiam, Ewa Drop, Dyrektor Szkoły