Dziś jest: wtorek, 15-06-2021, Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita

Półkolonie w czasie ferii zimowych

W czasie najbliższych ferii zimowych będą zorganizowane półkolonie dla uczniów klas I – IV. Organizatorami są dwie instytucje: Młodzieżowy Dom Kultury oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

Dzieci będą podzielone na grupy dwunastoosobowe i zostaną im zapewnione dwa posiłki (II śniadanie, obiad). Przewidziany jest program artystyczny, turystyczny i sportowo – rekreacyjny. Odbędą się dwa turnusy:

• I turnus: 4-8 stycznia, z wyłączeniem 6 stycznia (Święto Trzech Króli)  koszt: 270 zł (wysokość opłaty dla ucznia: 170 zł)
  • II turnus: 11-15 stycznia - koszt: 300 zł (wysokość opłaty dla ucznia: 200 zł)

Uczniowie mają możliwość wyboru miejsca realizacji wypoczynku:

Nazwa szkoły

Młodzieżowy Dom Kultury

PSP nr 5

PSP nr 14

PSP nr 20

PSP nr 21

PSP nr 33

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

PSP nr 1

PSP nr 2

PSP nr 11

PSP nr 15

PSP nr 24

PSP nr 28

PSP nr 29

Nabory uczestników półkolonii prowadzą: Młodzieżowy Dom Kultury i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. Do 21 grudnia br. zostaną zebrane karty kwalifikacyjne uczestników (skany) i nastąpi weryfikacja liczby grup półkolonijnych w poszczególnych szkołach. Wszelkie informacje dotyczące procedury rekrutacji, w tym: termin składania karty kwalifikacyjnej uczestnika, wzór karty kwalifikacyjnej, termin płatności, są dostępne na stronach: www.mdk.opole.plwww.mos.opole.pl.