Dziś jest: czwartek, 05-08-2021, Imieniny: Emila, Karoliny, Kary

Konkurs pt. ”Lepszy świat dla dzieci w Jemenie” (UNICEF).

Konkurs pt.”Lepszy świat dla dzieci w Jemenie”(UNICEF).

Drodzy Uczniowie klas 1-3,

Dzieci w Jemenie doświadczają wielu problemów: braku dostępu do czystej wody, pełnowartościowej żywności, czy właściwej opieki medycznej. Aż 2 miliony dzieci w tym kraju nie chodzi do szkoły. Wiele dzieci cierpi z powodu głodu, każdego dnia walcząc
o przetrwanie. Wojna to jedyna rzeczywistość jaką znają. Codzienność, w której funkcjonują, nie daje im szansy na szczęśliwe dzieciństwo.

Chcąc jednoczyć się z dziećmi mieszkającymi w Jemenie, zachęcam wszystkich Uczniów klas 1-3 do wzięcia udziału w konkursie pt. „Lepszy świat dla dzieci w Jemenie”.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

W wybranej przez siebie formie przedstawcie swoje wyobrażenie o tym, jak powinien wyglądać lepszy świat dla dzieci w Jemenie. Możecie to zrobić za pomocą fotografii, prac plastycznych, wierszy, opowiadań, komiksów – to kilka podpowiedzi, a możliwości
są nieograniczone.

Co należy zrobić, gdy praca jest już gotowa?

Skan lub zdjęcie pracy należy przesłać na adres e-mail:

Do kiedy należy przesłać prace?

Prace należy przesłać do dnia 01.02. 2021 (poniedziałek).

Czy za udział w konkursie są przewidziane nagrody?

Tak. Nagrodą dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie będzie umieszczenie ich prac na stronie internetowej Naszej szkoły, a także otrzymanie pamiątkowego dyplomu. Ponadto, spośród prac zostaną wyłonione trzy najciekawsze prace, które będą nagrodzone odpowiednimi medalami za miejsca 1, 2 i 3 oraz dyplomami.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs nosi nazwę „Lepszy Świat dla Dzieci w Jemenie”.
  2. Organizatorem konkursu jest Małgorzata Zachariasz, nauczyciel języka angielskiego w klasach od 1-3.
  3. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas od 1-3, uczęszczający do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 31 im. UNICEF w Opolu.
  4. Każdy uczeń może przesłać tylko jedną pracę.
  5. Sposób wykonania pracy jest dowolny. Mogą to być m.in. fotografie, prace plastyczne, wiersze, opowiadania lub komiksy.
  6. Prace należy przesłać do dnia 01.02.2021 na adres e-mail: .
  7. W temacie wiadomości e-mail należy podać imię, nazwisko oraz klasę dziecka, które wykonało pracę.
  8. Nie należy podpisywać się bezpośrednio na pracy.
  9. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostaną nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.
  10. Spośród nadesłanych prac, zostaną wyłonione trzy najciekawsze prace, które będą nagrodzone medalami (złoty, srebrny i brązowy) za miejsca od 1-3, a także dyplomami.
  11. Wyniki konkursu zostaną przedstawione do dnia 12.02.2021r. na stronie internetowej szkoły.
  12. Po przedstawieniu wyników konkursu, wszystkie prace biorące udział w konkursie zostaną umieszczone na stronie internetowej Naszej szkoły.
  13. Medale i dyplomy zostaną wręczone uczniom poprzez organizatora konkursu.
  14. Organizator informuje, że ze względów organizacyjnych regulamin może ulec niewielkim zmianom, które będą miały na celu dobro wszystkich uczniów biorących udział w konkursie.

Z pozdrowieniami,

Organizator konkursu – Małgorzata Zachariasz