Dziś jest: sobota, 16-10-2021, Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Podręczniki do zajęć deklaracyjnych:

Podręczniki do zajęć obowiązkowych zapewnia szkoła w ramach dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki.

Rodzice kupują tylko podręczniki do zajęć deklaracyjnych:

RELIGIA:

KLASA I PSP – „Jesteśmy Bożą rodziną” – podręcznik do nauki religii dla klasy I szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole.

KLASA II PSP - – „Poznajemy naszego Boga” – podręcznik do nauki religii dla klasy II szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole.

KLASA III PSP - – „Przyjmujemy Pana Jezusa” – podręcznik do nauki religii dla klasy III szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole.

KLASA IV PSP - – „Zapowiedź zbawienia” – podręcznik do nauki religii dla klasy IV szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole.

KLASA V PSP – – „Czekając na Zbawiciela” – podręcznik do nauki religii dla klasy V szkoły podstawowej – Wydawnictwo Św. Krzyża, Opole.

KLASA VI PSP – bez podręcznika

KLASA 7,8 PSP – bez podręcznika

JĘZYK MNIEJSZOŚCI NARODOWEJ - JĘZYK NIEMIECKI

KLASA I PSP – podręcznik: „Ich und du neu 1” Kozubska Marta, Krawczyk Ewa, Zastąpiło Lucyna, Wydawnictwo Szkolne PWN; zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego: „Ich und du neu 1” WERSJA ROZSZERZONA.

KLASA II PSP - podręcznik: „Ich und du neu 2” Kozubska Marta, Krawczyk Ewa, Zastąpiło Lucyna, Wydawnictwo Szkolne PWN; zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego: „Ich und du neu 2” WERSJA ROZSZERZONA.

KLASA III PSP - podręcznik: „Ich und du neu 3” Kozubska Marta, Krawczyk Ewa, Zastąpiło Lucyna, Wydawnictwo Szkolne PWN; zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego: „Ich und du neu 3” WERSJA ROZSZERZONA.

KLASA IV PSP – podręcznik: „Ich und du neu”. Podręcznik dla klasy IV szkoły podstawowej,  Wydawnictwo Szkolne PWN; zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego: „Ich und du neu 4” WERSJA ROZSZERZONA.

KLASA V PSP - podręcznik: „Ich und du neu”. Podręcznik dla klasy V szkoły podstawowej,  Wydawnictwo Szkolne PWN; zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego: „Ich und du neu 5” WERSJA ROZSZERZONA.

KLASA VI PSP - podręcznik: „Ich und du neu”. Podręcznik dla klasy VI szkoły podstawowej,  Wydawnictwo Szkolne PWN; zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego: „Ich und du neu 6” WERSJA ROZSZERZONA.

KLASA VII PSP – bez podręcznika

KLASA VIII PSP – bez podręcznika