Dziś jest: niedziela, 24-10-2021, Imieniny: Arety, Marty, Marcina

Odbieramy nagrody!

Na sam koniec roku szkolnego - miła niespodzianka!  Uczniowie klasy II b i III b odebrali nagrody za udział w konkursach.

Pierwsze miejsce w konkursie plastycznym  na okładkę płyty kolędowej, organizowanym przez Zespół Silver Brass i Wydział Katechetyczny w Opolu, zajęła Joanna Czernia. Wyróżnienie przyznano Filipowi Jendrycy i Zuzannie Stępień. Oprócz nagród, uczniowie zostali zaproszeni w pierwszą niedzielę wakacyjną do amfiteatru na koncert.

Wyróżniona została również  praca Zofii Targosińskiej pt. "Maszyna przyszłości" , w ogólnopolskim konkursie plastycznym brrrum organizowanym przez Galerię Sztuki Współczesnej w Opolu. Na konkurs wpłynęło 300 prac. Uczestnicy projektowali pojazd, którym będziemy się poruszać w przyszłości. Uroczyste wręczenie nagród i wystawa  nagrodzonych prac odbyła się już po zakończeniu roku szkolnego w firmie Lellek  w Opolu. W sierpniu wystawa zostanie pokazana  w Dobrotece w Dobrodzieniu.

Serdecznie gratulujemy!!!