W środę 23.11.2016 r. o godz. 16.00 w siedzibie spółki Prowod miało miejsce wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu ekologicznego "Z ekologią na co dzień". II miejsce w tym konkursie zajęła Lena Jakubik z klasy II b.
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.