Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w sposób szczególny uczcili pamięć zmarłych, którzy zapisali się w historii naszej szkoły i społeczności lokalnej.
Pamięć o nich jest naszym wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań, a dowodem na to modlitwa oraz zapalony znicz.